No Comments
Chrobotek Design – nowoczesne dekoracje dla każdego wnętrza.

 

Sposobów na uzyskanie wspaniałej aranżacji domowego czy biurowego wnętrza jest wiele, jednak wyróżniają się spośród nich te, które wprowadzają do pomieszczeń naturalne piękno. W Chrobotek Design wiemy o tym doskonale i dlatego oferujemy Państwu mech reniferowy – piękny, naturalny i pozwalający tworzyć nietuzinkowe dekoracje w każdym wnętrzu.

 

Wnętrza użyteczności publicznej są bardzo narażone niszczenie paneli z mchu. Miejsca takie jak galerie handlowe, hotele, restauracje itp. wymagałyby od właścicieli stałej ochrony i kontroli aby zielone ściany nie były niszczone, chrobotek nie był wyrywany czy nadmiernie dotykany. 
 
Nasze doświadczenie podpowiada nam, że w takich miejscach gdzie nie mamy takiej możliwości, lepiej jest ochronić mech i cieszyć się dobrym wyglądem przez nawet 10 lat. 
 
Co zatem zrobić aby ochronić mech? 
 
Jednym ze sposobów jest ochrona w postaci PLEXI na dystansach. Przedstawiamy Wam naszą realizację w Klubie Fitness. Ważne jest aby mech nie był całkowicie zasłonięty plexi, musi być tam odpowiednia cyrkulacja powietrza. 
Nasi specjaliści zamontują oraz dobiorą odpowiednią ilość dystansów i grubość Plexi w zależności od wymiarów realizacji. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *